AMEGA’nın temel çalışma prensibi, müşterisi ile güçlü ve sürdürülebilir ilişkiler geliştirme ilkesine dayanır.
Yatırımcısına sadece satış aşamasında değil, satış sonrası sürecinde de destek olmayı öncelik kabul eder.


TEKNİK SERVİS

AMEGA ürünleri müşteriye, fabrikada test edilmiş ve % 100 çalışır durumda teslim edilir. Ürünler yerinde kuruluma hazır şekilde özel olarak paketlenir.

AMEGA teknik ekibi kurulum ve devreye alma işlemlerini dünyanın her yerinde kolayca ve kısa sürede sağlar.

Ürünle ilgili tüm detayların bulunduğu iki dilde hazırlanmış kullanıcı dostu el kitabı, müşteriye ürünle birlikte teslim edilir.

Pratik kullanıma sahip ürünlerimiz ile ilgili yarım günlük bir eğitim kullanıcı için yeterli olmaktadır.

Acil durumlarda AMEGA teknik personeli internet üzerinden uzaktan yardım hizmeti vermektedir.

Olası arıza durumlarında servis ekibimiz tarafından 2 saat içerisinde uzaktan erişimle ilk müdahale gerçekleştirilecek olup, İstanbul dahilinde 24 saat, Türkiye dahilinde (İstanbul dışı) 36 saat, Türkiye dışında (vize süresi hariç) 72 saat süre içerisinde müdahale edilir.


GARANTİ

Ürünlerimizde kullanılan tüm parçalar, normal kullanım şartlarında (elektrik ve kullanıcı hataları hariç) 1 yıl üretici firma, 10 yıl yedek parça garantilidir.

Dışarıdan tedarik edilen parçaların garantisi, kendi üretici firma garanti koşulları kapsamında değerlendirmeye alınır.

Garanti süresi içerisinde, kullanılan ekipmanlarda, elektrik ve kullanıcı hataları dışında bir arıza veya hata meydana gelmesi durumunda, fabrikamıza ulaştırılan arızalı ürün garanti kapsamında teknik personelimiz tarafından ücretsiz olarak tamir edilir ya da değiştirilir.

Yerinde servis talepleri, aşağıda belirtilen servis şartları dahilinde (ürün hariç servis masrafları*) ücretli olarak gerçekleştirilir.

Top