image-1

DİZAYN ÇÖZÜMLERİ

AMEGA, eğlence sektöründe edindiği tecrübe ve geliştirdiği üstün becerideki simülatörler ile ihtiyaca uygun dizayn çözümleri tasarlama kabiliyetine sahiptir. Eğlence ve tema çözümleri konusunda edindiği tecrübesiyle, projenin hazırlık safhasından açılışına uzanan süreçte her unsuruyla ilgili özel çözümler sunar.

KONSEPT DİZAYNI

İkinci aşamada eğlence merkezinin ana hatlarını belirler ve genel tematik konsepti de içeren bir master plan oluştururuz. Eğlence merkeziniz için farklı hedef kitle gruplarına göre ayrılmış özel alanlar belirler ve her alan için özel konsept çalışması tasarlarız. Projenizin nasıl görüneceğine dair ana hatlarıyla taslak bir çizim sunmanın yanı sıra, yatırımınıza ilişkin geri dönüşlerinize ışık tutması adına finansal bir plan oluştururuz.

image-1

ATRAKSİYON DİZAYNI

Bu aşamada, projeyi uygulayacak olan inşaat firması için gerekli tüm mimari çizimleri hazırlar ve eğlence merkezine konu olan tüm unsurların temaları ile birlikte master planımızın tamamını detaylandırırız. Elektrik gereksinimleri, dekoratif malzemeler ve eğlence çözümleri gibi konularda; ilgili mimar, mühendis, inşaat şirketi ve tedarikçilere tüm bilgiler yine bizim tarafımızdan iletilir.

image-1

MÜHENDİSLİK DİZAYNI

Dördüncü aşamamızda artık her unsur, projenin inşası için hazırdır. Bu noktadan sonra, belirlenen takvim ve bütçe doğrultusunda aksiyon planı oluşturur, isteğinize bağlı olarak operasyonu koordine edecek bir proje yöneticisi temin edebiliriz.

image-1
Top